Çocuk Dişçim Tedavileri

Pedodontist Çayyolu Çocuk Diş Kliniği

Sedasyon ile (Bayıltarak) Hastane Ortamında Diş Tedavisi

Ankara Çayyolu ve Çukurambar da çocuk ve yetişkin hastalarımıza uyutarak diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi gibi pek çok tedaviyi uygulayabiliyoruz

Süt Dişi Kaplamaları – Kuron (kaplama) Tedavileri

Süt dişlerine de gerekli durumlarda yetişkinlerde gibi zirkonyum porselen kaplamalar yapılabilir. Çocuk ve Yetişkin kliniklerimizde bu tedaviler uzman çocuk diş hekimleri tarafından uygulanmaktadır.

Süt Dişlerinde Dolgu Tedavileri

Süt dişlerinde dolgu tedavileri için günümüzde oldukça fazla sayıda seçenek vardır. Kliniklerimizde süt dişlerine dolgu tedavileri uygulanmaktadır. Pedodonti (çocuk diş hekimi) uzmanları dişin durumuna göre uygun materyali seçerler.

Amputasyon ya da Yarım Kanal Tedavisi

Süt dişlerinde amputasyon tedavileri (süt dişi yarım kanal tedavileri) derin çürüklü ancak abse ve şiddetli gece ağrısı yapmayan süt dişlerine uygulanabilir. Uzman çocuk diş hekimleri tarafindan Ümitköy, Konutkent kliniklerimizde uygulanmaktadır.

Süt Dişlerininde Kanal Tedavisi

Süt dişlerinde kanal tedavileri derin çürüklü, ağrılı süt dişlerine uygulanabilir. Hassas yapılması gereken ve uzmanlık gerektiren bir tedavidir. Uzman çocuk diş hekimleri tarafindan kliniklerimizde uygulanmaktadır.

Süt Dişi Çekimi

Süt dişlerinde yaş nedeniyle düşme zamanı gelen, madde kaybı fazla ve tedavi edilemeyecek durumdaki süt dişlerinin çekilmesi gerekebilir. Uzman çocuk diş hekimleri tarafindan kliniklerimizde uygulanmaktadır.

Invisalign Tedavisi

Klasik tel tedavisine yeni bir alternatif olan Şeffaf plaklarla yapılan (INVISALIGN) diş düzeltme tedavileri dir. yetişkin ya da çocuk pek çok hastaya uygulanabilir. Ankarada çocuk ve yetişkin hastaların telsiz şeffaf plaklarla invisalign ve invisalign first tedavileri uygulamaktayız.

Diş Taşı Temizliği

Uyutarak Diş Tedavisi veya Bayıltarak Diş Tedavisi Ankara

about image

Çayyolu Çocuk Diş Tedavilerimiz

950+
Mutlu Çocuklar
2500+
Saat Çalışma
500+
Sedasyon Uygulaması

Çayyolu Çocuk Diş

Çocuk ve Bebek Diş Hekimi
Çocuklar için Dişçi Ankara
Ankara En İyi Diş Hekimi
Bebekler için Diş Hekimi Ankara
Bayıltarak Diş Tedavisi Ankara
ankara çayyolu bebek diş hekimi
ankara çayyolu çocuk diş doktoru
Uyutarak Diş Tedavisi Ankara

Ankara Bebek, Çocuk ve Yetişkin Diş Tedavi Merkezi